Łóżka

+

Rozmiar pod materac

  Wysokość

  Od 
  do 

  Szerokość

  Od 
  do 

  Głębokość

  Od 
  do 

  Pojemnik na pościel

   Materiał

    Kolekcje

     Styl

      Trendy

       Kolor

        Czas wysyłki

         Cena

         Od 
         do 
         Wyprzedaż
         W showroomie
         Wysyłka wspólna

         Filtry

          Pokazuje0zproduktów
          Pokaż więcej
          92%

          zadowolonych klientów

          (na podstawie 1742 opinii)

          Opinia może być wystawiona jedynie przez klienta, który dokonał zakupów w naszym sklepie.

          Łóżka dziecięce

          Łóżka dla dzieci – najważniejsze meble do pokoju dziecięcego

          Łóżeczko dziecięce jest zwykle jednym z pierwszych mebli kupowanych w okresie przed narodzeniem dziecka. Takie łóżeczko to produkt przede wszystkim stworzony do tego, by zapewnić dziecku spokojny sen. Późniejszy czas maluch spędzi w praktycznym łóżeczku z barierką, które gwarantuje odrobinę większej autonomii przy zachowaniu niezbędnego elementu bezpieczeństwa, a rodzicom – tak potrzebny w tym trudnym czasie spokój ducha. Bardzo bezpieczne łóżko z barierką występuje w szerokiej gamie modeli, np. małego chłopca ucieszy białe łóżko z barierką i szufladą czy szare łóżko, a dziewczynkę kochającą różowy – białe łóżko z różową szufladą.

          Łóżka piętrowe – dla rodzeństwa dzielącego mały pokój

          Rosnące rodziny i nieduże mieszkania zmuszają właścicieli do szukania nietypowych rozwiązań. Przykładem takiego rozwiązania z pewnością jest konieczność korzystania z łóżka piętrowego. Łóżko piętrowe to mebel przeznaczony głównie dla dzieci w przedziale do wieku wczesnoszkolnego. Takie łóżko jest dostępne w wielu wariantach, np. łóżko piętrowe z pojemnikiem, białe łóżko piętrowe, czy różowe łóżko piętrowe. Łóżka piętrowe to często łóżka, które dodatkowo posiadają niezwykle praktyczne szuflady ułatwiające zaprowadzenie i zachowanie porządku wewnątrz niedużego pokoju.

          Łóżka podwójne – sposób na większy pokój

          Nieco większą powierzchnię świetnie zagospodarujemy za pomocą podwójnego łóżka, które składa się z dwóch oddzielnych łóżek z materacem i możliwością wsunięcia niższego łóżka pod to wyższe. Dodatkowo, podwójne łóżko dziecięce najczęściej posiada także szuflady do przechowywania niepotrzebnych w ciągu dnia pościeli. To ułatwia odpowiednie zagospodarowanie ograniczonej przestrzeni. W zależności od preferencji, łóżka podwójne oferujemy zarówno w wersji z barierkami i tej bez. Białe łóżko podwójne w kontraście do łóżka z barierką, nie posiada szuflady na pościel. Łóżko podwójne z barierką jest dostępne zarówno w kolorze olchy, jak i sosny – łóżko dziecięce podwójne.

          Łóżka metalowełóżka stworzone dla nastolatków

          Starsze dziecko chętnie wybierze metalowe łóżko ze stelażem, dzięki czemu zyska ono wygląd prawdziwego łóżka młodzieżowego. Metalowe łóżko – w porównaniu do pozostałych opcji – cechuje się zdecydowanie najprostszym designem. Takie łóżko to nowoczesny projekt i stabilna konstrukcja, która występuje w klasycznej wersji: łóżko metalowe oraz łóżka-sofy. Łóżko-sofa spełni dodatkową rolę funkcjonalnego siedziska do dziecięcego pokoju, a praktyczna barierka sprawi, że łóżko będzie można dostawić do ściany.

          Najlepsze łóżko do pokoju dziecięcego – gdzie możemy je kupić?

          Po sprecyzowaniu naszych oczekiwań, równie ważne jest podjęcie decyzji dotyczącej tego, gdzie dokonać kupna wymarzonego mebla. W tym miejscu musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy chcemy kupić idealne łóżko dla dziecka w tradycyjnym sklepie, czy wolelibyśmy wybierać spośród oferty sklepu nowoczesnego. Musimy wziąć pod uwagę to, że zakupy w sklepie tradycyjnym mogą mieć wiele zalet, jednak nie obędą się bez wad. Oferta sklepów stacjonarnych może bowiem nie zawsze całkowicie odpowiadać naszym oczekiwaniom czy potrzebom, co może wiązać się z niepotrzebnymi opóźnieniami w procesie aranżacji wnętrza. Oferta sklepów stacjonarnych może nie zawsze całkowicie odpowiadać naszym oczekiwaniom czy potrzebom. Często zdarza się także, że dokonywanie zakupów w tradycyjnych sklepach może sprawić nam wiele trudności ze względu na dzielącą nas odległość (bo nie każde miasto może dysponować odpowiednio dużym sklepem meblowym) czy ograniczoną ofertę. Z pomocą w takiej sytuacji przyjdzie Lectus – wyjątkowy sklep internetowy z meblami, w którym mamy możliwość dopasowania bogatej oferty do własnych oczekiwań, a cotygodniowe promocje pomagają zaoszczędzić.

          +
          ZALOGUJ
          ZALOGUJ
          lub
          ZAREJESTRUJ