GWARANCJA

Wszystkie nasze produkty objęte są 24 miesięczną bezpłatną i luksusową gwarancją Door to door. Oznacza to, że kupując towar w naszym sklepie masz pewność jego jakości, a w przypadku problemów z jakością towaru nie zostaniesz narażony na kosztowny proces reklamacyjny.

PROCEDURA ZGŁOSZENIA GWARANCYJNEGO

TWOJE
ZGŁOSZENIE
NASZE
POŚREDNICTWO
MIĘDZY KONSUMENTEM
A PRODUCENTEM
DARMOWY ODBIÓR LUB WADLIWEGO TOWARU PRZEZ NAS
DARMOWA DOSTAWA
NAPRAWIONEGO
ELEMENTU LUB WYMIANA
NA NOWY

Dwuletnia, pełna gwarancja naprawy Door-To-Door - inaczej gwarancja "od drzwi do drzwi", to rodzaj najwygodniejszej i niezwykle przyjaznej gwarancji, polegającej na całkowicie darmowej obsłudze transportu wadliwego produktu od domu Klienta do serwisu i z powrotem.

W praktyce oznacza to, że będąc naszym Klientem, w celu oddania produktu do naprawy nie musisz nawet wychodzić z domu! Zależy nam, aby jak najbardziej ograniczyć niedogodności związane z reklamacjami naszych produktów. Dlatego wystarczy, że wypełnisz zgłoszenie za pomocą formularza dostępnego tutaj, w którym opiszesz problem i podasz adres na jaki mamy wysłać kuriera. Ten dostarczy brakujący element, odbierze od Ciebie wadliwy produkt lub wymieni go na całkowicie nowy. Nie musisz martwić się ani o transport, ani o koszty – za wszystko odpowiadamy my. Produkt odbierzemy z dowolnego miejsca w kraju.

Gwarancja oferowana przez tradycyjne sklepy meblowe, wymaga od Klienta dostarczenia wadliwego produktu do sklepu lub odesłania go na własny koszt do serwisu. Wyobraź sobie jak kłopotliwe i kosztowne jest reklamowanie np. narożnika w tradycyjnym sklepie? Kupując w Lectus24.pl masz pewność, że w związku z reklamacją nie poniesiesz żadnych kosztów! Oszczędzisz również czas, ponieważ wszystkim zajmiemy się my, w trosce o Twój komfort i wygodę.


+
ZALOGUJ
ZALOGUJ
lub
ZAREJESTRUJ