ZWROT

PROCEDURA ZWROTU

document

Aby rozpocząć procedurę zwrotu wypełnij formularz.

parcel

Przygotuj paczkę zwrotną dla kuriera. Pamiętaj, aby spakować wszystkie elementy i dobrze zabezpieczyć opakowanie.

car

Odeślij produkt do naszego magazynu na adres: Krapkowicka 4A, 47-341 Żużela.

return

Poczekaj na zwrot środków. Zwrotu dokonujemy na numer konta bankowego podanego w formularzu, najpóźniej 14 dni po otrzymaniu przesyłki i zweryfikowaniu jej poprawności z zasadami zwrotów.

Zachęcamy do skorzystania z poniższych formularzy zwrotów. Pamiętaj, że zawsze możesz
wysłać do nas formularz pocztą.

document
ODSTĄPIENIA OD
UMOWY DO 14 DNI
document
ZWROT TOWARU
DO 100 DNI DLA
KONSUMENTÓW

ZWROTY PRODUKTÓW

Jeżeli nie będziesz zadowolony z zakupów na www.lectus24.pl, możesz zwrócić lub wymienić nieużywany produkt aż do 100 dni od momentu otrzymania przesyłki. Nie przyjmujemy zwrotów artykułów używanych, mebli wykonanych na indywidualne zamówienie oraz materacy, których opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Zwrot pełnej kwoty zakupu dochodzi do skutku tylko w przypadku zwrotu towaru w takim samym stanie jak w chwili wydania towaru klientowi. Zwrotom podlegają również produkty rozpakowane, bez oryginalnego opakowania, o ile noszą one wyłącznie takie ślady korzystania, które wynikają z użycia ich w sposób konieczny do stwierdzenia ich charakteru, cech i funkcjonowania. Jeżeli na produkcie widoczne będą ślady użytkowania, zwrot pełnej kwoty nie dochodzi do skutku, a klient zobowiązany jest ponieść koszty zmniejszenia wartości zwracanego przedmiotu lub ponownego odesłania przesyłki do klienta. Zwrotom podlegają również produkty przecenione.

W przypadku zamówień zrealizowanych z udziałem usługi LectusSmartShopping zwrot kosztów dostawy dochodzi do skutku tylko w przypadku zwrotu wszystkich produktów z danego nośnika. Przeczytaj więcej na temat usługi LectusSmartShopping tutaj.


+
ZALOGUJ
ZALOGUJ
lub
ZAREJESTRUJ