Domki

+

Rozmiar pod materac

  Wysokość

  Od 
  do 

  Szerokość

  Od 
  do 

  Głębokość

  Od 
  do 

  Pojemnik na pościel

   Materiał

    Kolekcje

     Styl

      Trendy

       Kolor

        Czas wysyłki

         Cena

         Od 
         do 
         Wyprzedaż
         W showroomie
         Wysyłka wspólna
         Sortowanie

         Filtry

          Pokazuje0zproduktów
          Pokaż więcej
          93%

          zadowolonych klientów

          (na podstawie 1423 opinii)

          Pokój naszego maleństwa to oddzielny świat, pełen bajkowego klimatu i fantazji. Urządzenie idealnego pokoju to nie lada wyzwanie, ale również zabawa dla nas samych. Możemy cofnąć się do dni, w których bawiliśmy się beztrosko ulubionymi zabawkami i tworzyliśmy bazy z koców i poduszek. Aby spełnić marzenia Twojego malucha i sprawić żeby we własnym pokoju poczuł się magicznie, zobacz szeroką ofertę wyposażenia pokoju dziecka na Lectus24.pl.

          Jednym z elementów pokoju dziecięcego jest łóżko. Dzieci całe dnie bawią się, uczą nowych rzeczy i poznają świat, zatem łóżko to najważniejszy element wyposażenia pokoju. Przed zakupem, warto jednak dłużej się zastanowić nad wyborem. Mebel musi spełniać szereg naszych wymagań, norm jakości a także oczekiwań dzieci, aby mogły z uśmiechem na twarzy wstawać do szkoły i wracać do swojego wygodnego łóżka. Mebel nie musi być prostą i klasyczna konstrukcją. Jedną z nowoczesnych propozycji są łóżka domki! Spotkamy je w różnych formach i rozmiarach. Mogą mieć kształt namiotu lub nawet domku na drzewie, z drzwiami i oknami. To dopiero musi być zabawa w takim łóżku! Twoje dziecko z pewnością będzie zadowolone ze swojej wyjątkowej bazy.
          Tego typu łóżka są również wyposażone w pojemne szuflady, co jest bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem. Będą doskonałym miejscem do przechowywania poszewek, kocyków lub dodatkowego kompletu pościeli.
          Łóżka domki z szufladami to nowoczesna propozycja, która pomoże Ci w zachowaniu porządku w pomieszczeniu, gdyż w szufladach możemy zmieścić to co tylko chcemy. Bez problemu włożysz do nich drobniejsze zabawki, aby nie zalegały na podłodze w pokoju dziecka lub też akcesoria szkolne i książki.
          +
          ZALOGUJ
          ZALOGUJ
          lub
          ZAREJESTRUJ