Szklarnie

+

Czas wysyłki

  Wysokość

  Od 
  do 

  Szerokość

  Od 
  do 

  Głębokość

  Od 
  do 

  Materiał

   Styl

    Kolor

     Cena

     Od 
     do 
     Wyprzedaż
     W showroomie

     Filtry

      Pokazuje0zproduktów
      Pokaż więcej
      92%

      zadowolonych klientów

      (na podstawie 1725 opinii)

      Opinia może być wystawiona jedynie przez klienta, który dokonał zakupów w naszym sklepie.

      Dla kogo?

      Szklarnie ogrodowe coraz bardziej zyskują na popularności, dzięki temu, że w większym stopniu nasze społeczeństwo stawia na zdrowe posiłki, zrównoważone podejście do odżywiania i po prostu bycie eko! Właśnie dlatego początek roku to świetny moment na znalezienie swojej idealnej szklarni, dzięki której już niedługo będziesz cieszył się swoimi pierwszymi uprawami!

      Rodzaje szklarni

      Szklarnie ze sztucznych tworzyw są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z uprawą, ze względu na niski koszt zakupu. W naszej ofercie znajdziesz małe szklarnie, które będą świetnie pasowały do niewielkich ogródków działkowych czy wąskich działek. Szklarnia z fundamentem to świetne rozwiązanie, które zwiększa bezpieczeństwo i przyczepność naszej szklarni. Jeżeli mamy analizować samą budowę szklarni – warto postawić na szklarnię aluminiową i taką, z konstrukcją z wielowymiarowego poliwęglanu. Poliwęglan jest na ten moment najlepszą ochroną dla naszych roślin, dzięki temu unikniemy zaparzenia lub przepalenia upraw. Sam materiał jest lekki, nie obciąża tym samym konstrukcji, przy czym jednocześnie jest niezwykle wytrzymały i odporny na różnego rodzaju uderzenia, np. gradu czy owoców z drzewa. Szklarnie z poliwęglanu są niezwykle estetyczne i mogą świetnie wpasować się do naszej przestrzeni.

      Szklarnia nie musi być nudna!

      Jeżeli jeszcze nie przekonaliśmy Cię do stania się posiadaczem szklarni mamy dla Ciebie ostatnią, dobrą wiadomość! Twoja szklarnia naprawdę nie musi być nudna, nie musisz stawiać na duże, aluminiowe szklarnie, w swojej ofercie posiadamy piękne, zielone szklarnie z poliwęglanu! Świetnie, prawda? Do tego przesuwne drzwi, okno dachowe i rynna odprowadzająca wodę – wchodzimy na zupełnie inny poziom uprawy roślin! Dlatego pamiętaj, że od Ciebie zależy jaką szklarnię wybierzesz, możesz postawić na te o wymiarach 190 × 250 cm lub na niewielką szklarnię 190 × 120 cm – dobierz ją idealnie do swoich potrzeb i możliwości.

      +
      ZALOGUJ
      ZALOGUJ
      lub
      ZAREJESTRUJ