Wysokoelastyczne

+

Materiał

  Kategorie

   Kolekcje

    Styl

     Wysokość

     Od 
     do 

     Trendy

      Szerokość

      Od 
      do 

      Kolor

       Głębokość

       Od 
       do 

       Czas wysyłki

        Cena

        Od 
        do 
        Wyprzedaż
        W showroomie
        Wysyłka wspólna
        Sortowanie

        Filtry

         Pokazuje0zproduktów
         Pokaż więcej
         93%

         zadowolonych klientów

         (na podstawie 1423 opinii)

         Materac wysokoelastyczny - co to jest? 

         Generalną cechą materacy jest ich elastyczność (odbojność). Reguła jest taka, że im wyższa, tym lepsza jakość produktu. Pisząc o jakości mamy na myśli uczucie otulającej miękkości i komfort odpoczynku. Biorąc po uwagę elastyczność pianka HR zdecydowanie góruje nad pozostałymi materiałami wypełnienia materacy. Jest wysokoelastyczna, posiada gładką fakturę i nieregularną strukturę oraz charakteryzuje się tzw. elastycznością punktową. Co to oznacza? Pianka HR utrzymuje kręgosłup na całej jego długości i w każdej pozycji snu. Mówiąc krótko, możesz leżeć na brzuchu, plecach lub na boku i nie martwić się o to, czy kręgosłup jest w zdrowej pozycji. 

         Pianka wysokoelastyczna - zalety

         Pianka wysokoelastyczna występuje w różnych twardościach. Jej ogromną zaletą jest możliwość dopasowania do wagi i wzrostu śpiącego oraz system 7 stref podparcia, który dopasowuje materac do naturalnych krzywizn kręgosłupa.

         Możesz być także spokojny, jeśli dzielisz łóżko z partnerem, który ma dynamiczny sen. Dzięki piance HR jego ruchy są amortyzowane, więc odczujesz je zdecydowanie słabiej. Nie musisz się też martwić o odkształcenia podczas użytkowania.  Materac wysokoelastyczny szybko odzyskuje pierwotny kształt nawet po najbardziej intensywnej eksploatacji. Mogą go stosować osoby borykające się z alergią, gdyż doskonale przepuszcza powietrze. 

         Twarda i elastyczna pianka HR często łączona jest z miękką pianką termoelastyczną. Taki zestaw gwarantuje zwiększenie elastyczności punktowej materaca. Mówiąc krótko, materac z pianki wysokoelastycznej i termoelastycznej jest miękki na powierzchni, ale dość twardy w środku. Takie połączenie znacznie zwiększa komfort snu. 

         Gdzie kupić materac wysokoelastyczny?

         Materac wysokoelastyczny jest obecnie bardzo popularny. Wiele osób decyduje się na ten rodzaj ze względu na dobry stosunek jakości do ceny oraz jego właściwości prozdrowotne. Oferując materac wysokoelastyczny sklep internetowy Lectus zwraca uwagę na komfort swoich Klientów i kieruje się ich sugestiami. W razie jakichkolwiek pytań nie zawahaj się skontaktować z naszym Działem Obsługi Klienta

         +
         ZALOGUJ
         ZALOGUJ
         lub
         ZAREJESTRUJ