• Boxspring
 • Kontynentalne

  Trudny wybór łóżka

  Kiedy zaczynasz szukać odpowiedniego łóżka, często pojawia się pytanie: łóżko kontynentalne czy zwykłe? Tapicerowane, czy drewniane? A może metalowe? Wybór nie należy do łatwych, szczególnie jeśli jeszcze nie masz sprecyzowanych oczekiwań. Wierzymy jednak, że poprzez ten wpis pomożemy Ci rozwiać wątpliwości. 

  Łóżko kontynentalne - opinie

  Wśród użytkowników łóżek kontynentalnych dominuje opinia, że są one bardzo masywne. To wynik ich budowy. Składają się na nią: drewniana dolna skrzynia na nóżkach, wkład ze sprężyn bo­ne­llo­wych lub kie­sze­nio­wych oraz materac na­wierzch­nio­wy (toper). Pokrywa go tapicerka, dzięki czemu nie jest widoczny. Cechą charakterystyczną tego typu mebli jest tapicerowane wezgłowie, które dodaje im niezwykłej elegancji, a Tobie zapewnia komfort podczas czytania lub oglądania telewizji. Ten typ łóżek wyróżnia także wysokość. Łóżko kontynentalne jest wyższe od swojego tradycyjnego odpowiednika. Powierzchnia spania znajduje się ok. 60-70 centymetrów nad podłogą. To spore ułatwienie dla osób mających problemy z kręgosłupem, bądź chodzeniem. Taka wysokość bardzo ułatwia wstawanie. Łóżka kontynentalne mają trzy rozmiary: 140x200, 160x200, 180x200. Ze względu na swoje gabaryty, sprawdzą się w przestronnych i wysokich sypialniach.

  Łóżko kontynentalne z pojemnikiem

  Fundament łóżka – skrzynia – wyposażona jest w pojemniki na pościel. To kolejna praktyczna cecha tego mebla. Posiadając łóżko kontynentalne nie musisz obawiać się, że nie znajdziesz odpowiedniego miejsca na kołdrę, poduszki czy prześcieradło. Łóżko kontynentalne z szufladami nie tylko oszczędzi sporo przestrzeni, ale również sprawi, że pościel będziesz mieć zawsze pod ręką. 

  Łóżka kontynentalne to łóżka hotelowe?

  Ten rodzaj łóżek często znajdziesz pod frazą łóżka hotelowe. Dzieje się tak, ponieważ są często wykorzystywane w hotelach i pensjonatach. Zapewne powoduje to ich wyjątkowy design oraz funkcjonalność. Są przecież nie tylko duże, ale także bardzo praktyczne. Pełnią wiele ról – główna to oczywiście funkcja spania, jednak dzięki wysokiemu zagłówkowi możesz śmiało czytać czasopismo lub książkę, lub oglądać ulubiony serial. Dodatkowo opisywane  łóżka  nie wymagają skomplikowanego czyszczenia i bardzo dobrze przepuszczają powietrze.  Łóżka kontynentalne często zobaczysz również w amerykańskich filmach. Są ich nieocenionym elementem. 

  Łóżka kontynentalne - producent

  Łóżka kontynentalne, nazywane również hotelowymi, to niezwykle komfortowe i stylowe łóżka do sypialni. Łączą w sobie wygodę i zachwycający wygląd. Jako producent łóżek kontynentalnych ogromną wagę przywiązujemy do jakości naszych produktów. Zarówno tapicerka, stelaż, jak i materace to tzw. "wysoka półka" materiałów.  Dokładamy także wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość usług. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a w razie pytań także do kontaktu.

Kontynentalne

+

Kategoria

  Rozmiar pod materac

   Wysokość

    Szerokość

     Głębokość

      Pojemnik na pościel

       Materiał

        Kolekcje

         Styl

          Trendy

           Kolor

            Czas wysyłki

             Cena

             Od 
             do 
             Wyprzedaż
             W showroomie
             Wysyłka wspólna
             Sortowanie

             Filtry

              Pokazuje0zproduktów
              Pokaż więcej
              92%

              zadowolonych klientów

              (na podstawie 1233 opinii)

              Trudny wybór łóżka

              Kiedy zaczynasz szukać odpowiedniego łóżka, często pojawia się pytanie: łóżko kontynentalne czy zwykłe? Tapicerowane, czy drewniane? A może metalowe? Wybór nie należy do łatwych, szczególnie jeśli jeszcze nie masz sprecyzowanych oczekiwań. Wierzymy jednak, że poprzez ten wpis pomożemy Ci rozwiać wątpliwości. 

              Łóżko kontynentalne - opinie

              Wśród użytkowników łóżek kontynentalnych dominuje opinia, że są one bardzo masywne. To wynik ich budowy. Składają się na nią: drewniana dolna skrzynia na nóżkach, wkład ze sprężyn bo­ne­llo­wych lub kie­sze­nio­wych oraz materac na­wierzch­nio­wy (toper). Pokrywa go tapicerka, dzięki czemu nie jest widoczny. Cechą charakterystyczną tego typu mebli jest tapicerowane wezgłowie, które dodaje im niezwykłej elegancji, a Tobie zapewnia komfort podczas czytania lub oglądania telewizji. Ten typ łóżek wyróżnia także wysokość. Łóżko kontynentalne jest wyższe od swojego tradycyjnego odpowiednika. Powierzchnia spania znajduje się ok. 60-70 centymetrów nad podłogą. To spore ułatwienie dla osób mających problemy z kręgosłupem, bądź chodzeniem. Taka wysokość bardzo ułatwia wstawanie. Łóżka kontynentalne mają trzy rozmiary: 140x200, 160x200, 180x200. Ze względu na swoje gabaryty, sprawdzą się w przestronnych i wysokich sypialniach.

              Łóżko kontynentalne z pojemnikiem

              Fundament łóżka  skrzynia  wyposażona jest w pojemniki na pościel. To kolejna praktyczna cecha tego mebla. Posiadając łóżko kontynentalne nie musisz obawiać się, że nie znajdziesz odpowiedniego miejsca na kołdrę, poduszki czy prześcieradło. Łóżko kontynentalne z szufladami nie tylko oszczędzi sporo przestrzeni, ale również sprawi, że pościel będziesz mieć zawsze pod ręką. 

              Łóżka kontynentalne to łóżka hotelowe?

              Ten rodzaj łóżek często znajdziesz pod frazą łóżka hotelowe. Dzieje się tak, ponieważ są często wykorzystywane w hotelach i pensjonatach. Zapewne powoduje to ich wyjątkowy design oraz funkcjonalność. Są przecież nie tylko duże, ale także bardzo praktyczne. Pełnią wiele ról – główna to oczywiście funkcja spania, jednak dzięki wysokiemu zagłówkowi możesz śmiało czytać czasopismo lub książkę, lub oglądać ulubiony serial. Dodatkowo opisywane  łóżka  nie wymagają skomplikowanego czyszczenia i bardzo dobrze przepuszczają powietrze.  Łóżka kontynentalne często zobaczysz również w amerykańskich filmach. Są ich nieocenionym elementem. 

              Łóżka kontynentalne - producent

              Łóżka kontynentalne, nazywane również hotelowymi, to niezwykle komfortowe i stylowe łóżka do sypialni. Łączą w sobie wygodę i zachwycający wygląd. Jako producent łóżek kontynentalnych ogromną wagę przywiązujemy do jakości naszych produktów. Zarówno tapicerka, stelaż, jak i materace to tzw. "wysoka półka" materiałów.  Dokładamy także wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość usług. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a w razie pytań także do kontaktu.

              +
              ZALOGUJ
              ZALOGUJ
              lub
              ZAREJESTRUJ