Rozkładane

+

Czas wysyłki

  Wysokość

  Od 
  do 

  Szerokość

  Od 
  do 

  Głębokość

  Od 
  do 

  Materiał

   Styl

    Kolor

     Cena

     Od 
     do 
     Wyprzedaż
     W showroomie
     Sortowanie

     Filtry

      Pokazuje0zproduktów
      Pokaż więcej
      93%

      zadowolonych klientów

      (na podstawie 1423 opinii)

      Stoły rozkładane

      Nowa wersja znanego mebla

      Żyjemy w dużych skupiskach ludzkich, w których wszyscy cierpimy na ten sam problem kurczącego się czasu.
      Obecne tempo życia wymaga od nas zaplanowania tego, na co poświęcimy swoją uwagę. I tak, o ile możemy poczytać dzieciom na dobranoc, o tyle trudniej jest cieszyć się każdym posiłkiem przy wspólnym stole. Innym problemem może być brak odpowiedniego stołu, ale na to sklep internetowy Lectus pomoże Ci znaleźć odpowiedź.

      Stół rozkładany to jeden z najbardziej tradycyjnych wyborów, który wielu z nas kojarzy się z domem dziadków. Jest to rodzinny stół do jadalni, specjalnie stworzony do cieszenia się posiłkami w gronie najbliższych. Taki stół umożliwia jednoczesne przyjęcie dużej liczby osób. To sprawia, że nie musimy już obawiać się pojawienia się niespodziewanych gości. Oni wszyscy wygodnie zmieszczą się w naszej jadalni.

      Jaki stół wybrać?

      W ofercie naszego sklepu internetowego są zarówno stoły z litego drewna, popularnej płyty MDF, jak i te fornirowane. Każdy z tych materiałów sprawia, że stół jest przede wszystkim wytrzymały i nie pochłania wilgoci. Zwyczajowo stoły z płyty MDF i fornirowane należą do lżejszych, a stoły drewniane są cięższe. Waga stołu do jadalni jest istotna z punktu widzenia tego, czy naszą przestrzeń dzielimy z dziećmi, i jak często zamierzamy zmieniać jego umiejscowienie. Równie ważnym czynnikiem jest ten, jak wiele osób ostatecznie chcemy przy stole posadzić. W grę wchodzi więc najbliższa rodzina, ale też mniej lub bardziej regularni goście. Może się więc zdarzyć, że w naszej jadalni stanie duży stół dla 10 osób. Jeśli nasze grono nie jest aż tak liczne, wybierzmy odpowiednio mniejszy mebel - stół dla 8 osób. Do wyboru są też stoły dla całkiem małych rodzin.

      Stół sercem domu

      Rozkładany stół do jadalni łączy pokolenia i przywołuje dobre wspomnienia letnich wyjazdów do domu dziadków. Jest prawdziwie wyjątkowym meblem, który spaja osoby przy nim zasiadające. Mimo swojej tradycyjnej roli, dzisiejsze stoły to nowoczesne elementy wyposażenia naszych domów i mieszkań. Sklep meblowy Lectus pomoże Ci wybrać ten jedyny, który szybko stanie się prawdziwym sercem Twojego domu i pomoże Ci znaleźć czas dla rodziny nawet podczas najbardziej zabieganego dnia.

      +
      ZALOGUJ
      ZALOGUJ
      lub
      ZAREJESTRUJ