Owalne

+

Czas wysyłki

  Wysokość

  Od 
  do 

  Szerokość

  Od 
  do 

  Głębokość

  Od 
  do 

  Materiał

   Styl

    Kolor

     Cena

     Od 
     do 
     Wyprzedaż
     W showroomie
     Sortowanie

     Filtry

      Pokazuje0zproduktów
      Pokaż więcej
      93%

      zadowolonych klientów

      (na podstawie 1423 opinii)

      Stoły owalne

      Jaki stół kuchenny?

      Każdy dom ma, a przynajmniej powinien mieć, jadalnię. Bez znaczenia, czy jest to wygospodarowane miejsce w kuchni, czy specjalnie do tego celu przeznaczone osobne pomieszczenie. Chyba wszyscy zgodzą się ze stwierdzeniem, że stół jest prawdziwie unikatowym meblem ze względu na mnogość ról, jakie pełni.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    
      Bogactwo wyboru spośród obecnych na rynku modeli mebli jest teraz większe niż kiedykolwiek, co może przyprawić o ból głowy niejednego klienta. No bo jak wybrać ten jedyny, wymarzony stół do jadalni, skoro na rynku jest ich tak wiele? Najprostszą odpowiedzią na to pytanie jest metoda eliminacji i uważnie rozważenie opcji, którymi już dysponujemy. Internetowy sklep meblowy Lectus powstał właśnie po to, by pomóc klientom odnaleźć drogę do lepszego życia – bo życie w otoczeniu pięknych, zachwycających mebli staje się znacznie lepsze. Mając mniej lub bardziej sprecyzowany kierunek, w pierwszej kolejności musimy wziąć pod uwagę nasze możliwości, a dopiero potem potrzeby. Wiedza, czego chcemy (lub nie), sama w sobie stanowi potężne narzędzie.

      Stół owalny czy prostokątny?

      Mówi się, że okrągły stół mieści więcej osób niż stół prostokątny o takich samych wymiarach. A jak jest w przypadku stołów, które są owalne? Okazuje się, że owalny stół do jadalni posiada wszystkie zalety stołu okrągłego, jednak nie jest aż tak duży. Ma to niebagatelne znaczenie, gdy nasza jadalnia także nie należy do największych i chcielibyśmy, by stół nie zajmował w niej całego dostępnego miejsca. Wysmuklony kształt blatu, jakim cechuje się stół owalny, dodatkowo powoduje, że jadalnia prezentuje się znacznie bardziej stylowo niż wcześniej. No dobrze, a co w sytuacji, kiedy nie przyjmujemy gości? Rozwiązanie nasuwa się samo – wystarczy dosunąć stół do ściany, w ten sposób uzyskując więcej miejsca. Stół owalny zapewnia nam tę wygodę dzięki swojej ustawności.

      Duży stół czy rozkładany stół do jadalni?

      Jak w przypadku wielu dylematów, tak i dla tego problemu nie istnieje jedno, uniwersalne rozwiązanie. Dostępne opcje sugerują wybór pomiędzy potrzebą goszczenia bliskich i dbania o nich, a codziennymi aktywnościami. I tak – jeżeli nasza rodzina to dwójka lub czwórka osób – wybierzmy mały stół owalny. Sześć osób zmieści średni stół owalny. Natomiast stoły ośmioosobowe z powodzeniem pomieszczą rodziców, dzieci i dziadków. A jeśli naszych najbliższych jest więcej? Najlepszym wyjściem będzie rozkładany stół owalny, który – w zależności od okoliczności – dopasuje się do nas i do wymogu chwili. Rozkładany stół owalny ma tę przewagę nad innymi stołami, że nie pozostajemy niejako skazani na jego duże gabaryty i nie musimy martwić się o to, że zedrzemy gardło, przekrzykując się ponad ogromnym blatem.

      Mały czy duży, rozkładany lub nie – wybór stołu na lata stał się łatwiejszy dzięki zastosowaniu kilku przydatnych narzędzi, jakimi dysponuje sklep meblowy Lectus. A kiedy już rozpakujemy ten jedyny stół, pozostaje nam ta najprzyjemniejsza część – stworzenie wokół niego najlepszego klimatu do życia.

      +
      ZALOGUJ
      ZALOGUJ
      lub
      ZAREJESTRUJ