Okrągłe

+

Czas wysyłki

  Wysokość

  Od 
  do 

  Szerokość

  Od 
  do 

  Głębokość

  Od 
  do 

  Materiał

   Styl

    Kolor

     Cena

     Od 
     do 
     Wyprzedaż
     W showroomie
     Sortowanie

     Filtry

      Pokazuje0zproduktów
      Pokaż więcej
      93%

      zadowolonych klientów

      (na podstawie 1423 opinii)

      Jaki stół do jadalni?

      Bogata oferta rynku meblarskiego znalazła odpowiedź praktycznie na każdą potrzebę. Jak jednak odnaleźć w niej coś dla siebie, nie gubiąc się przy tym? Korzystając z podpowiedzi specjalnie do tego stworzonych narzędzi, jakimi dysponuje internetowy sklep meblowy Lectus.

      Dlaczego okrągły stół?

      Okrągłe stoły - mimo tego, że występują rzadziej od tych o standardowym kształcie, nie są wcale mniej od nich funkcjonalne. Wbrew pozorom, okrągłe stoły nie należą także do tych najmniejszych. Wręcz przeciwnie, stół o okrągłym kształcie mieści więcej osób od prostokątnego w tym samym rozmiarze. Czy warto jest zainwestować w taki stół? Jak najbardziej. Niektóre z nich są rozkładane, dzięki czemu spokojnie pomieszczą nawet dużą rodzinę. Jak więc dobrać odpowiedni stół? Podstawowym kryterium, jakie przyjmujemy, jest stylistyka. Z oczywistych względów chcemy, by nasz nowy stół do jadalni był dopełnieniem wnętrza.

      Stół industrialny do jadalni

      Styl industrialny ma swój początek w fabrykach. Kiedyś będący synonimem ciężkiej pracy w trudnych warunkach, dzisiaj kojarzy się raczej z luksusem przestrzeni mieszkalnej. Obecnie styl industrialny czy loftowy często pojawia się we wnętrzach osób o artystycznym usposobieniu, które lubią otaczać się praktycznymi przedmiotami. Stoły industrialne to funkcjonalne sprzęty, które są najczęściej proste w swojej konstrukcji, i składają się z metalu i drewna. Stół okrągły w stylu industrialnym jest odzwierciedleniem tego minimalizmu.

      Okrągłe stoły w stylu nowoczesnym

      Styl nowoczesny to najliczniejsza grupa wyposażenia w naszej ofercie. Ale czym właściwie jest poza tym, że od lat cieszy się niesłabnącą popularnością? Oszczędny styl nowoczesny jest odpowiedzią na przeładowaną dekoracjami estetykę wczesnego wieku XX. Nowoczesna estetyka aranżacji wnętrz kładzie największy nacisk na prostotę, a co za tym idzie - funkcjonalność. Sprawdza się w przestrzeni klientów ceniących sobie geometryczne linie i brak zbędnych ozdób. Okrągły stół w stylu nowoczesnym to szczególny przypadek oszczędnej prostoty współczesnego designu.

      Okrągłe stoły w stylu skandynawskim

      Styl skandynawski jest niezmiennie popularny i nadal ceniony przez dekoratorów wnętrz dzięki swojemu ogromnemu urokowi. Skandynawowie uwielbiają jasne barwy, które rozświetlają ich wnętrza podczas długich, mroźnych zim. Mieszkańcy Dalekiej Północy najchętniej wybierają także drewno, którego barwa nadaje pomieszczeniu wrażenia ciepła. Może się wydawać, że biel to zimny kolor, jednak nic bardziej złudnego. Dzięki odpowiednim dodatkom, nawet najzimniejsze wnętrze zyskuje na przytulności. Idealnym przykładem połączenia tych dwóch barw charakterystycznych dla stylu skandynawskiego jest biały stół do jadalni.

      Wybór tego jedynego stołu staje się banalnie prosty, kiedy już wiemy, jak ma wyglądać. Sklep internetowy Lectus oferuje świetne narzędzia, które ułatwiają podjęcie najlepszej możliwej decyzji zakupowej. Mały czy duży, odpowiedni okrągły stół sprawia, że każdy wspólnie spędzony czas staje się bezcenny.

      +
      ZALOGUJ
      ZALOGUJ
      lub
      ZAREJESTRUJ