Kwadratowe

+

Czas wysyłki

  Wysokość

  Od 
  do 

  Szerokość

  Od 
  do 

  Głębokość

  Od 
  do 

  Materiał

   Styl

    Kolor

     Cena

     Od 
     do 
     Wyprzedaż
     W showroomie
     Sortowanie

     Filtry

      Pokazuje0zproduktów
      Pokaż więcej
      93%

      zadowolonych klientów

      (na podstawie 1423 opinii)

      Stoły kwadratowe

      Wybór właściwego stołu do kuchni pozornie jest trudny i czasochłonny - jest ich tak dużo, że niełatwo zdecydować się na ten najbardziej odpowiedni. A przecież ten jedyny stół to mebel, bez którego żadna jadalnia nie ma racji bytu. Stół spaja rodzinę przy wspólnym codziennym posiłku. To wokół niego koncentruje się życie całego domu. Musimy mieć więc całkowitą pewność, że wybraliśmy wyjątkowy stół, idealnie skrojony na miarę naszych potrzeb.

      Ale w jaki sposób wybrać ten idealny stół?

      Korzystając ze specjalnie przygotowanych w tym celu narzędzi, które oddaliśmy do dyspozycji klienta. To one dopasowują naszą ofertę do wymagań i upodobań kupującego, kierując się różnymi dobieranymi przez niego kryteriami, tj. jego kształtem, wielkością, tym czy jest rozkładany, z jakiego materiału został wykonany i w jakiej stylistyce odnajdzie się najlepiej.

      Stół kwadratowy czy prostokątny?

      Tradycyjnie stoły kwadratowe - w przeciwieństwie do tych prostokątnych - nie posiadają swoich szczytów ze względu na równą długość obu swoich boków. Mimo, że stoły kwadratowe są rzadziej spotykane od tych prostokątnych, są niemniej od nich funkcjonalne. Świetnie spełniają swoje zadanie zarówno wobec mniejszych rodzin, jak i tych nieco większych. Sprawdzają się też w przypadku, kiedy lubimy podejmować gości domowym posiłkiem. Kwadratowy stół jest równie uniwersalny, co ten klasyczny. Co ważniejsze, sprawdza się nawet w małym pomieszczeniu i dobrze wygląda zarówno na środku pokoju, jak i będąc ustawionym przy ścianie.

      Duży stół do jadalni...

      Stół dla 2 osób to najmniejsza propozycja naszego sklepu. Taki stół przeznaczamy do kuchni z niedużą jadalnią czy salonu o niewielkim metrażu. W razie wizyty niezapowiedzianych gości, można dostawić do siebie dwa takie same stoły, uzyskując w ten sposób większą powierzchnię użytkową. Dzięki temu wszyscy będą czuli się komfortowo. Stół czteroosobowy to rozwiązanie pośrednie pomiędzy tym najmniejszym a największym. Jest to zarazem najliczniejsza grupa kwadratowych stołów w naszej ofercie. Na takie właśnie stoły decydują się klienci z jednym lub dwójką dzieci, gdyż zapewniają one możliwość rodzinnego spędzania czasu przy posiłku, rozmowie czy grach planszowych.

      ...a może jednak stół kwadratowy rozkładany?

      Jeśli prowadzimy otwarty dom i nieobce jest nam goszczenie przyjaciół, zdecydujmy się na stół rozkładany. Rozkładany kwadratowy stół gwarantuje nam spokój w przypadku, gdy do naszych drzwi niespodziewanie zapukają kolejni goście. Będziemy mogli posadzić ich przy naszym kwadratowym stole bez obaw o to, że nie pomieści wszystkich naszych najbliższych.

      Dzięki swojej bogatej ofercie i przydatnym narzędziom zawężania wyboru, internetowy sklep meblowy Lectus znacznie ułatwia klientowi odnalezienie tego jedynego stołu, który nada przytulności jego jadalni i stanie się prawdziwym sercem nawet najmniejszego domu.

      +
      ZALOGUJ
      ZALOGUJ
      lub
      ZAREJESTRUJ