Stoliki barowe

+

Liczba krzeseł w zestawie

  Kształt blatu

   Wielkość stołu

    Wysokość

    Od 
    do 

    Szerokość

    Od 
    do 

    Głębokość

    Od 
    do 

    Materiał blatu

     Materiał nóżek

      Materiał

       Kolekcje

        Styl

         Trendy

          Kolor

           Czas wysyłki

            Cena

            Od 
            do 
            Wyprzedaż
            W showroomie
            Wysyłka wspólna
            Sortowanie

            Filtry

             Pokazuje0zproduktów
             Pokaż więcej
             92%

             zadowolonych klientów

             (na podstawie 1596 opinii)

             Opinia może być wystawiona jedynie przez klienta, który dokonał zakupów w naszym sklepie.

             Stoliki barowe

             Stoliki barowe – co to takiego?

             Kuchnia jest całkowicie unikatowym miejscem. To tam dzieją się wszystkie ważne dla każdego domu wydarzenia. Tam spotykamy się w gronie najbliższych nam osób. Tam cieszymy się budowaniem trwałych więzi podczas posiłków i wszystkich czynności towarzyszących ich przygotowywaniu. Prawdziwym sercem takiej kuchni – bez względu na jej rozmiar – jest stół. Jednak co w sytuacji, kiedy dysponujemy jedynie niewielką kuchnią lub nieczęsto zapraszamy gości? Wtedy z pomocą przyjdzie nam niepozorny stolik barowy, który na co dzień świetnie zastąpi pełnowymiarowy stół.

             Stolik barowy: właściwie, z czym to się je?

             Ogólnie rzecz ujmując, taki stolik to kompromis pomiędzy bufetem śniadaniowym a wyspą kuchenną. To odpowiedź na problem braku miejsca niezbędnego dla wyspy. Warto dodać, że w razie konieczności stolik barowy świetnie odnajdzie się na tarasie czy niedużym balkonie, tym samym tworząc kącik śniadaniowy. Dobry stolik na kółkach ograniczy bałagan - posłuży za swego rodzaju mobilną wyspę kuchenną, przechowując drobne przedmioty, jakich nie brakuje w żadnej kuchni. Ważną zaletą wyboru takiego rozwiązania jest to, że tego typu produkt dodatkowo optycznie nie pomniejsza naszej i tak już małej kuchni, ani nie zaburza wrażenia otwartej przestrzeni.  

             Jaki stolik do małej kuchni?

             Nasz idealny stolik barowy to wybór pomiędzy nowoczesnością i skandynawskim minimalizmem. Zwolennikom tej pierwszej estetyki polecamy oryginalny czarny stolik barowy, prosty stolik wenge oraz funkcjonalny stolik na kółkach. Jeśli zaś preferujemy minimalistyczne wzornictwo rodem ze Skandynawii, wybierzmy biały stolik scandi. Polecamy też mały okrągły stolik. A co dla klientów uwielbiających przemysłową funkcjonalność? I dla nich znajdą się odpowiednie meble, takie jak miedziany stolik. Model ten jest także dostępny w srebrnej wersji kolorystycznej: srebrny stolik.

             Sklep internetowy Lectus

             Wiedząc już, czego szukamy, zastanówmy się nad sposobem zakupu tego jedynego stolika, który skradł nasze serce. Ze względów praktycznych, najwięcej możliwości daje nam Internet. Kupowanie mebli w Sieci ma wiele zalet, takich jak brak ograniczeń co do czasu i miejsca zakupów czy o wiele obszerniejszy wybór niż w tradycyjnych sklepach stacjonarnych. A do tego sklep internetowy z meblami Lectus swoim klientom udostępnia intuicyjne narzędzia, które mają za zadanie ułatwienie podjęcia odpowiedniej decyzji i wyboru tego wymarzonego stolika na lata. 

             +
             ZALOGUJ
             ZALOGUJ
             lub
             ZAREJESTRUJ