Kontenery

+

Czas wysyłki

  Wysokość

  Od 
  do 

  Szerokość

  Od 
  do 

  Głębokość

  Od 
  do 

  Materiał

   Styl

    Kolor

     Cena

     Od 
     do 
     Wyprzedaż
     W showroomie
     Sortowanie

     Filtry

      Pokazuje0zproduktów
      Pokaż więcej
      93%

      zadowolonych klientów

      (na podstawie 1401 opinii)

      Kontenery

      Czym właściwie jest kontener biurowy?

      Spośród wszystkich mebli biurowych, kontenery są tymi najbardziej niepozornymi. No bo co może być wyjątkowego w szafce biurowej? A jednak kontener nie jest zwykłą szafką – taka szafka najczęściej posiada zamek, który zabezpiecza zawartość szuflad przed ich utratą. To rozwiązanie świetnie się sprawdza, jeżeli szafki muszą przechować niezbędne dokumenty czy drobne przedmioty, które łatwo się gubią. Będąc meblem mobilnym, kontenerek jest z reguły wyposażony w kółka ułatwiające przemieszczanie, dzięki którym będziemy mogli dowolnie przearanżować naszą przestrzeń roboczą w krótkim czasie. Największą jednak zaletą kontenera jest jego kompaktowy rozmiar, co sprawdzi się w przypadku klientów preferujących industrialne czy skandynawskie biurka - taki kontenerek możemy umieścić pod blatem biurka i tym samym wykorzystać pełnię potencjału naszych mebli biurowych.

      Kontenerek na kółkach – który wybrać?

      Poszukiwania najlepszej szafki biurowej zacznijmy od sprecyzowania oczekiwań. Czy zależy nam na tym, by nasz nowy kontenerek pod biurko był nowoczesny, czy raczej preferujemy styl skandynawski? Jeżeli Twoją odpowiedzią był styl nowoczesny, idealne będą biały kontenerek lub drewniana szafka z szufladami. Jeśli jednak bliższa jest Ci estetyka skandynawska, wybierz kontenerek na kółkach albo biało-szary kontenerek z półką – oba spełnią Twoje wymagania. A co z miłośnikami minimalistycznego stylu przemysłowego? I dla nich mamy odpowiedni kontenerek.

      Idealny kontener mobilny – gdzie go kupić?

      Sposobów zakupu jest wiele, jednak zdecydowany prym wiodą dwa: w sklepach stacjonarnych i za pośrednictwem Internetu. O ile zakupy stacjonarne mają swoje korzyści, o tyle nie brakuje minusów takiego wyjścia – niepełny asortyment, ograniczenie czasowe czy inne sztywne reguły, którym musimy się podporządkować. Problem też stanowi odległość; zwykle w najbliższej okolicy znajduje się też tylko jeden lub dwa sklepy meblowe, które dysponują interesującym nas asortymentem. Sklep internetowy Lectus daje możliwość redukcji wszystkich potencjalnie stresujących czynników: w naszym sklepie nie podlegasz ograniczeniom ani czasu, ani miejsca – swoich zakupów możesz dokonywać przez 24h/7 dni w tygodniu, w dowolnym momencie w zaciszu własnego domu, nie martwiąc się o to, w jaki sposób do nas dojechać, ani czy stracisz wiele czasu na stanie w korkach. Nasza oferta jest na tyle wszechstronna, że po pierwszych zakupach z pewnością do nas wrócisz.

      +
      ZALOGUJ
      ZALOGUJ
      lub
      ZAREJESTRUJ