Wajnert

Zapoznaj się z produktami i znajdź swój wymarzony mebel.

Ich projekty charakteryzują się wyjątkowym designem i funkcjonalnością, czego odzwierciedleniem są wysokiej jakości meble. Kierują nimi najpiękniejsze wartości, jakimi są rodzina i jej potrzeby, dzięki czemu udało im się dotrzeć do wielkiej grupy odbiorców. Jeżeli, tak jak oni, cenisz odpoczynek wśród najbliższych i spędzanie czasu w przytulnym wnętrzu – trafiłeś idealnie! Zapoznaj się z produktami i znajdź swój wymarzony mebel. Trafiłeś idealnie!

kanapa wejnart
+

Materiał

  Kolor

   Styl

    Czas wysyłki

     Wysokość

     Od 
     do 

     Szerokość

     Od 
     do 

     Głębokość

     Od 
     do 

     Trendy

      Cena

      Od 
      do 
      Wyprzedaż
      W showroomie
      Wysyłka wspólna
      Sortowanie

      Filtry

       Pokazuje0zproduktów
       Pokaż więcej
       92%

       zadowolonych klientów

       (na podstawie 1538 opinii)

       Opinia może być wystawiona jedynie przez klienta, który dokonał zakupów w naszym sklepie.

       Producent mebli tapicerowanych Wajnert jest prężenie rozwijającą się firmą z polskimi korzeniami i rodzinną tradycją. Misją przedsiębiorstwa jest tworzenie mebli wygodnych i funkcjonalnych, które będą towarzyszyć domownikom każdego dnia, umilając czas spędzany razem. Od 35 lat projekty marki Wajnert charakteryzują się niezwykłym designem i praktycznością, czego odzwierciedleniem są meble, dzięki którym stworzysz swój idealny zestaw wypoczynkowy.

       Przedsiębiorstwo Meble Wajnert może pochwalić się wielkim osiągnięciem jakim jest ogólnopolska sieć punktów sprzedaży. To w sumie ponad 300 dystrybutorów partnerskich oraz salony firmowe. Marka działa również na rynku międzynarodowym, na 3 kontynentach. Firma Wajnert posiada Certyfikat FSC®, certyfikowany przez Bureau Veritas Certification z Francji. Forest Stewardship Council A.C. (FSC®) - to międzynarodowa organizacja promująca odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi świata. Posiadanie przez firmę Certyfikatu FSC®, oznacza, że stosowane przez przedsiębiorstwo drewno pochodzi z legalnych źródeł.

       +
       ZALOGUJ
       ZALOGUJ
       lub
       ZAREJESTRUJ