• Umywalki nablatowe

  Umywalki nablatowe

  Umywalka: czy koniecznie musi być biała?

  Umywalka – niezależnie od jej sposobu montażu - najczęściej kojarzy nam się z klasyczną bielą, jaka występuje w wielu łazienkach. I nie bez powodu; biały to synonim higieny, na co dzień jest łatwy do utrzymania w czystości; jest więc całkowicie bezproblemowy w czasie codziennego użytkowania. Jednak biała umywalka nie stanowi jedynej opcji. Na rynku są dziś dostępne umywalki w różnych kolorach – od szarości poprzez brązy czy elegancką czerń. Takie umywalki zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta.

  Umywalki nablatowe stworzone dla nowoczesnych użytkowników

  Umywalki nablatowe to właściwe rozwiązanie dla klientów, którzy z jakiegoś powodu rezygnują z podwieszanej umywalki. I nic w tym zaskakującego: umywalki nablatowe są wyjątkowo wygodnym wariantem ze względu na to, że nie musimy robić w ścianie dodatkowych otworów na mocowanie umywalki. Ale jak wybrać tę właściwą umywalkę, by ta odpowiadała wszystkim naszym potrzebom?

  Prostokątne umywalki nablatowe

  Kształt umywalki nablatowej to zdecydowanie najprostszy sposób na zawężenie wyboru spośród dostępnych obecnie na rynku umywalek. Produkty takie jak umywalka granitowa Astrid
  , umywalka granitowa Trida czy czarna umywalka Derida to faworyci w walce o klienta, który poszukuje przede wszystkim nowoczesności we wnętrzu – te umywalki bowiem mają jej w nadmiarze. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie odpowiada nam czerń, możemy zdecydować się na brąz: zgrabna umywalka Simone. Miłośnik klasyki także znajdzie coś dla siebie wśród bieli; umywalka Miso i umywalka Clara to produkty dla niego.

  Owalne umywalki nablatowe

  Owalne umywalki nablatowe to rozwiązanie dla klienta preferującego delikatniejsze, bardziej zaokrąglone kształty. Co prawda, owalnych umywalek jest mniej od klasycznych prostokątnych, jednak produkty te cechują się nie mniejszym urokiem od tych tradycyjnych. Zdecydowanie najpopularniejsze są białe umywalki nablatowe, jak owalna umywalka Sierra czy owalna umywalka Karen. Dla klientów zainteresowanych inną kolorystyką, na myśl nasuwa się szara umywalka Derma.

  Okrągłe umywalki nablatowe

  Okrągłe umywalki są najmniejszą grupą umywalek obecnych na dzisiejszym rynku, nie można jednak odmówić im urody ani funkcjonalności. I tu znowu pojawia się wybór pomiędzy klasyką a nowoczesnością: biała umywalka Colia lub czarna umywalka Olia.

  Umywalki – nowoczesny sklep internetowy

  W jaki sposób (i gdzie) kupić idealną umywalkę dla siebie? Sklep internetowy Lectus znalazł odpowiedź na wiele problemów współczesnego klienta – zakupów dokonamy w zaciszu własnego domu, decydując o czasie i obszerności złożonego zamówienia, które nasi kurierzy dostarczą prosto pod wskazany adres, a w przypadku dopłaty bezpośrednio wniosą produkty lub pomogą przy ich wniesieniu. 

 • Umywalki ścienne
 • Umywalki z szafką

Umywalki i armatura łazienkowa

+

Kategoria

  Materiał

   Kategorie

    Kolekcje

     Styl

      Wysokość

      Od 
      do 

      Trendy

       Szerokość

       Od 
       do 

       Kolor

        Głębokość

        Od 
        do 

        Czas wysyłki

         Cena

         Od 
         do 
         Wyprzedaż
         W showroomie
         Wysyłka wspólna
         Sortowanie

         Filtry

          Pokazuje0zproduktów
          Pokaż więcej
          93%

          zadowolonych klientów

          (na podstawie 1383 opinii)

          Umywalki

          Umywalka: czy musi być biała?

          Umywalka najczęściej kojarzy nam się z klasyczną bielą występującą w wielu łazienkach. I nie bez powodu; biały to synonim higieny, który na dodatek na co dzień jest łatwy do utrzymania w czystości; jest więc całkowicie bezproblemowy w czasie codziennego użytkowania. Jednak biała umywalka nie stanowi jedynej opcji. Na rynku są dziś dostępne umywalki w różnych kolorach – od szarości poprzez brązy czy elegancką czerń. Takie umywalki zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta.

          Umywalki nablatowe dla nowoczesnych użytkowników

          Umywalki nablatowe to właściwe rozwiązanie dla klientów, którzy z jakiegoś powodu rezygnują z podwieszanej umywalki. I nic w tym zaskakującego: umywalki nablatowe to wyjątkowo wygodny wariant umywalki ze względu na to, że nie musimy robić w ścianie dodatkowych otworów na mocowanie umywalki.

          Spośród nietypowych, oryginalnych rozwiązań, najbardziej rzuca się w oczy szara umywalka nablatowa. Jeśli jednak poszukujemy armatury w ultranowoczesnej czerni, właściwym wyborem będzie dla nas okrągła czarna umywalka. A kiedy potrzebujemy czegoś pośredniego pomiędzy szarością a czernią? W takiej sytuacji świetnie sprawdzi się prostokątna umywalka w kolorze stonowanego beżu.

          Umywalki ścienne

          - właściwy produkt dla miłośnika klasyki

          Jeśli posiadamy raczej niedużą łazienkę, w której musimy dobrze zaplanować wykorzystanie każdego centymetra kwadratowego, idealnym wyborem będzie klasyczna umywalka wisząca. Taka umywalka oszczędzi nam miejsce, które normalnie musielibyśmy przeznaczyć na szafkę podumywalkową, tak jak w przypadku zakupu umywalki nablatowej. Najprostsze umywalki ścienne zwykle mają prostokątny kształt jak ta biała umywalka, jednak w prawdziwie małej łazience odnajdzie się umywalka narożna.

          Umywalki z szafką

          A kiedy potrzebujemy umywalki z szafką? Bez obaw, i takie produkty łatwo odnajdziemy. Tak jak w przypadku samych umywalek, umywalki z szafką w zestawie są dostępne zarówno w wersji wolnostojącej, jak i podwieszanej czy narożnej. W zależności od preferowanej stylistyki, każdy klient znajdzie właściwy produkt. Obszerny rynek znalazł odpowiedź na każdą potrzebę, jednak czy wszystkie umywalki z szafką coś łączy? Tak – każda z nich ma przynajmniej jedną szufladę, w której można umieścić wszystkie niezbędne o poranku przedmioty. Największą popularnością cieszą się szafki wykończone na wysoki połysk; takie szafki dodają wnętrzu stylowego, nowoczesnego charakteru. Do nieszablonowych rozwiązań łazienkowych należy narożna szafka łazienkowa z umywalką Rinka. Szafka łazienkowa z umywalką lub drewniana szafka łazienkowa ucieszą każdego miłośnika drewna, natomiast dla nowoczesnej pary sprawdzi się podwójna szafka łazienkowa.

          Umywalki – nowoczesny sklep internetowy

          W jaki sposób (i gdzie) kupić idealną umywalkę dla siebie? Sklep internetowy Lectus znalazł odpowiedź na wiele problemów współczesnego klienta – zakupów dokonamy w zaciszu własnego domu, decydując o czasie i obszerności złożonego zamówienia, które nasi kurierzy dostarczą prosto pod wskazany adres, a w przypadku dopłaty bezpośrednio wniosą produkty lub pomogą przy ich wniesieniu. 

          +
          ZALOGUJ
          ZALOGUJ
          lub
          ZAREJESTRUJ