Bidety

+

Czas wysyłki

  Wysokość

  Od 
  do 

  Szerokość

  Od 
  do 

  Głębokość

  Od 
  do 

  Materiał

   Styl

    Kolor

     Cena

     Od 
     do 
     Wyprzedaż
     W showroomie
     Sortowanie

     Filtry

      Pokazuje0zproduktów
      Pokaż więcej
      93%

      zadowolonych klientów

      (na podstawie 1516 opinii)

      Opinia może być wystawiona jedynie przez klienta, który dokonał zakupów w naszym sklepie.

      Co to jest bidet?

      Zastanawiasz się czym jest i do czego służy ta druga misa w hotelowej łazience? A może spotkałeś się z tym w domu swoich znajomych i myślisz, że to współczesny wymysł? Otóż nie. Toaleta myjąca, bo tak można nazwać bidet do wc, ma swoje początki w XVII w. Początkowo bidet stojący służył do mycia brody i wąsów i znajdował się w sypialni. Niedługo potem bidet odnalazł swoje miejsce w łazience. Dzisiaj montujemy bidet obok wc. Po co? Jakie są zalety bidetu?

      Czy warto zamontować bidet?

      Teraz konkretnie, do czego służy bidet? Przede wszystkim do podmywania się po skorzystaniu z toalety. Pozwala na szybkie odświeżenie się, bez konieczności wchodzenia pod prysznic. Wygodne, prawda? Nawet bardzo. A zastanówcie się, jakim ułatwieniem jest bidet dla seniora albo bidet dla osoby niepełnosprawnej. Zachowanie maksymalnej czystości i higieny na co dzień stanie się dużo łatwiejsze. Bidet podwieszany jest także bardzo komfortowy dla kobiet w ciąży. Wydawać by się mogło, że to zbędny dodatek, ale jeżeli tylko przestrzeń pozwoli, to z pewnością warto zamontować bidet.

      Bidet stojący czy wiszący?

      Sklep internetowy Lectus ma w swojej ofercie do wyboru bidety wiszące i bidety stojące. W asortymencie dostępne są różne kształty mis, abyś mógł wybrać taki, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom. Najczęściej montuje się bidet bez deski. Ułatwia to szybki dostęp do misy, a to właśnie szybkość i dostępność to jego najważniejsze atuty.

      W nowoczesnych łazienkach królują bidety podwieszane. Nie bez przyczyny więc takich bidetów sklep Lectus oferuje najwięcej. Bidet podwieszany, podobnie jak wc, montuje się przy użyciu stelaża. Stelaż podtynkowy do bidetu także znajdziesz w sklepie Lectus.

      Bidety w sklepie internetowym Lectus dostępne są z wysyłką w 3 dni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

      +
      ZALOGUJ
      ZALOGUJ
      lub
      ZAREJESTRUJ