Szafki z umywalką

+

Czas wysyłki

  Wysokość

  Od 
  do 

  Szerokość

  Od 
  do 

  Głębokość

  Od 
  do 

  Materiał

   Styl

    Kolor

     Cena

     Od 
     do 
     Wyprzedaż
     W showroomie
     Sortowanie

     Filtry

      Pokazuje0zproduktów
      Pokaż więcej
      93%

      zadowolonych klientów

      (na podstawie 1423 opinii)

      Szafki z umywalką – jak wybrać tą idealną?

      Szafka bez wątpienia stanowi przykład najbardziej wszechstronnego mebla łazienkowego – wykorzystujemy ją bowiem zarówno jako uzupełnienie wybranej przez nas aranżacji, jak i element pomagający nam lepiej zorganizować nasze dni. Na rynku szafki łazienkowe są obecnie dostępne jako 
      szafki wiszące i szafki stojące, w obu przypadkach spełniając nieco inne funkcje narzucane przez ich formy. Podstawową funkcją, jaką powinna pełnić dobra szafka łazienkowa, jest jednak możliwość organizacji przestrzeni. Szczególnym przykładem są nowoczesne szafki z umywalką, które powoli stają się coraz bardziej powszechne w naszych domach. 

      Szafki z umywalką: nowoczesne rozwiązanie do domu

      Takie rozwiązanie z oczywistych względów narzuca nam ograniczenie rozmiaru, jednak w przypadku wyboru estetyki, prym zdecydowanie wiodą nowoczesne szafki. Mimo tego, klienci preferujący styl klasyczny nie pozostają bez opcji. Rynek oferuje wiele produktów mających klasyczne formy, tj. szafki Vedik, które są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: szafka łazienkowa z umywalką dąb riviera i szafka łazienkowa z umywalką sosna andersenSzafki z umywalką są bardzo praktyczne ze względu na szuflady, jakimi często dysponują. Jeśli jednak bliższa jest nam nowoczesność, odnajdziemy wiele zachwycających produktów. Poruszając się w granicach znanej palety kolorystycznej, z łatwością trafimy zarówno na szafki, które uzupełnią już istniejącą aranżację, jak i takie, które wprowadzą do naszego pokoju kąpielowego nieco więcej awangardy. Przykładami uniwersalności są produkty takie jak biała szafka Kasuba, szafka na nóżkach Sally i szafka Cariba. Natomiast szara szafka Cariba i szafka Mona idealnie odnajdą się w pomieszczeniu klienta poszukującego bardziej wyjątkowych rozwiązań. Osobną kategorię w tym przypadku stanowią szafki dla par, które coraz częściej pojawiają się w sklepach.

      Podwójna umywalka z szafką – opcja dla pary

      Podwójna umywalka z szafką dla pary to produkt znany m.in. z luksusowych hoteli czy dużych ośrodków wypoczynkowych. I nie bez powodu. Taka podwójna szafka łazienkowa wprowadza do łazienki wygodę dzięki dodatkowemu powiększeniu miejsca do przechowywania. Jeśli więc poszukujemy podwójnej szafki dla siebie i partnera, nie będziemy zawiedzeni – produkty takie jak biała szafka Mona i szara szafka Mona czekają na nas.

      Szafki łazienkowe: gdzie je kupić? Lectus!


      Przy aranżacji każdego wnętrza pierwszym wyborem, jakiego musimy dokonać, jest miejsce zakupu produktów, z których będziemy codziennie korzystać. Ważne jest, aby produkty te spełniały nasze oczekiwania i były dostępne w szerokiej gamie. Jednak dlaczego powinniśmy kupować w Internecie, zamiast w znanych sklepach stacjonarnych? Ze względu na komfort, jaki nam dają takie zakupy: możemy ich dokonywać o każdej porze dnia, nie będąc uzależnionymi od sztywnych ram czasowych otwarcia sklepu. W związku z tym, to my decydujemy o tym, kiedy chcemy dokonać naszych zakupów. Ale jak odnaleźć się w gąszczu wszystkich dostępnych produktów? Posługując się inteligentnymi narzędziami, jakie oddaliśmy naszym klientom do dyspozycji. Ten internetowy sklep z meblami to wyjątkowy sklep, który skupia się przede wszystkim na kliencie i jego potrzebach.

      +
      ZALOGUJ
      ZALOGUJ
      lub
      ZAREJESTRUJ