Wajnert

Zapoznaj się z produktami i znajdź swój wymarzony mebel.

Ich projekty charakteryzują się wyjątkowym designem i funkcjonalnością, czego odzwierciedleniem są wysokiej jakości meble. Kierują nimi najpiękniejsze wartości, jakimi są rodzina i jej potrzeby, dzięki czemu udało im się dotrzeć do wielkiej grupy odbiorców. Jeżeli, tak jak oni, cenisz odpoczynek wśród najbliższych i spędzanie czasu w przytulnym wnętrzu – trafiłeś idealnie! Zapoznaj się z produktami i znajdź swój wymarzony mebel. Trafiłeś idealnie!

kanapa wejnart
+

Kategoria

  Materiał

   Kolor

    Styl

     Czas wysyłki

      Wysokość

       Szerokość

        Głębokość

         Trendy

          Cena

          Od 
          do 
          Wyprzedaż
          W showroomie
          Wysyłka wspólna
          Sortowanie

          Filtry

           Pokazuje0zproduktów
           Pokaż więcej
           92%

           zadowolonych klientów

           (na podstawie 1231 opinii)

           Producent mebli tapicerowanych Wajnert jest prężenie rozwijającą się firmą z polskimi korzeniami i rodzinną tradycją. Misją przedsiębiorstwa jest tworzenie mebli wygodnych i funkcjonalnych, które będą towarzyszyć domownikom każdego dnia, umilając czas spędzany razem. Od 35 lat projekty marki Wajnert charakteryzują się niezwykłym designem i praktycznością, czego odzwierciedleniem są meble, dzięki którym stworzysz swój idealny zestaw wypoczynkowy.

           Przedsiębiorstwo Meble Wajnert może pochwalić się wielkim osiągnięciem jakim jest ogólnopolska sieć punktów sprzedaży. To w sumie ponad 300 dystrybutorów partnerskich oraz salony firmowe. Marka działa również na rynku międzynarodowym, na 3 kontynentach. Firma Wajnert posiada Certyfikat FSC®, certyfikowany przez Bureau Veritas Certification z Francji. Forest Stewardship Council A.C. (FSC®) - to międzynarodowa organizacja promująca odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi świata. Posiadanie przez firmę Certyfikatu FSC®, oznacza, że stosowane przez przedsiębiorstwo drewno pochodzi z legalnych źródeł.

           +
           ZALOGUJ
           ZALOGUJ
           lub
           ZAREJESTRUJ