Termoelastyczne

+

Materiał

  Kategorie

   Kolekcje

    Styl

     Wysokość

     Od 
     do 

     Trendy

      Szerokość

      Od 
      do 

      Kolor

       Głębokość

       Od 
       do 

       Czas wysyłki

        Cena

        Od 
        do 
        Wyprzedaż
        W showroomie
        Wysyłka wspólna
        Sortowanie

        Filtry

         Pokazuje0zproduktów
         Pokaż więcej
         93%

         zadowolonych klientów

         (na podstawie 1417 opinii)

         Materace piankowe termoelastyczne 

         Materace termoelastyczne wykonane są częściowo z pianki termoelastycznej Memory Visco. Jest to bardzo nowoczesny materiał, jaki wykorzystuje się do produkcji materacy. Jednak jest on bardzo miękki, dlatego nie wypełnia się nim całego materaca. Pianka visco występuje w połączeniu z innymi rodzajami pianek, na przykład wysokoelastyczną. Najczęściej jej warstwa ma grubość około 5 cm.

         Materac, który dostosuje się do Ciebie

         Materac z pianki termoelastycznej jest bardzo wrażliwy na temperaturę ciała śpiącego i pod jej wpływem dopasowuje się do sylwetki. Odpoczywając na tego typu materacu masz wrażenie, że unosisz się w powietrzu, a Twoje ciało otula wyjątkowy komfort. Wszystko to dzięki efektowi "wtapiania się" ciała w materac. Co ciekawe, pianka memory jest bardzo odporna na odkształcenia. Mimo tego, że perfekcyjnie przylega do sylwetki, szybko uzyskuje swój pierwotny kształt. Dlatego nosi również miano "pianki pamięciowej". Mówiąc językiem technicznym została "zaprogramowana" tak, aby dostosować się do Twoich indywidualnych potrzeb podczas snu, a kiedy nie jest użytkowana, po prostu wraca do standardowego kształtu. 

         Równomiernie rozłożony ciężar i długi sen

         Dzięki zdolności komórek pianki do przekazywania sobie energii ciśnieniowej, ciężar ciała rozkładany jest równomiernie na całą powierzchnię materaca. Dzięki temu śpiący nie ma potrzeby częstego przemieszczania się. Mówiąc krótko, śpisz dłużej i spokojniej. Jeśli więc masz niespokojny sen, a partner skarży się na częstą zmianę pozycji podczas snu, materac termoelastyczny będzie najlepszym wyborem.

         Pianka termoelastyczna - dla chorych oraz tych, którzy lubią ciepło

         Materac termoelastyczny poprawia krążenie krwi. Pianka reaguje na temperaturę ciała, więc nagrzewa się jednocześnie oddając ciepło. Dlatego jeśli jesteś osobą, która lubi ciepło i często marznie w nocy, materac z pianki termoelastycznej może być dobrym wyborem. Pianka leniwa, bo tak też jest nazywana, zapobiega powstawaniu odleżyn u osób chorych. Dlatego kiedyś stosowano ją głównie w materacach szpitalnych. 

         +
         ZALOGUJ
         ZALOGUJ
         lub
         ZAREJESTRUJ