Prostokątne

+

Czas wysyłki

  Wysokość

  Od 
  do 

  Szerokość

  Od 
  do 

  Głębokość

  Od 
  do 

  Materiał

   Styl

    Kolor

     Cena

     Od 
     do 
     Wyprzedaż
     W showroomie
     Sortowanie

     Filtry

      Pokazuje0zproduktów
      Pokaż więcej
      93%

      zadowolonych klientów

      (na podstawie 1423 opinii)

      Stoły prostokątne

      Obecne czasy wymagają od nas nieustannej aktywności. Pracujemy coraz więcej i więcej, mając coraz mniej czasu na wszystko inne. Jak więc odnaleźć go dla naszych najbliższych? Z pomocą przychodzi sklep internetowy Lectus, w którym cenimy czas naszych klientów. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, nasz sklep jest wyposażony w szereg narzędzi ułatwiających zawężenie wyboru spośród ogromnej oferty.

      Stoły metalowe

      Metal użyty do produkcji stołu zwykle kojarzy nam się z prostotą nowoczesnego minimalizmu. Stoły metalowe w naszym sklepie często występują w postaci metalowego stelaża i blatu z hartowanego szkła czy płyty. Stół metalowy to bez wątpienia ten z najbardziej trwałych mebli. Jest to stół, który nie ulega ani uszkodzeniom mechanicznym, ani zmianom wywołanym przez te uszkodzenia.  Stoły z metalu charakteryzują się dużą odpornością, a więc nie odkształcają się pod wpływem ciężaru czy czynników atmosferycznych. Możemy z nich korzystać także na zewnątrz.

      Stoły drewniane

      Stół drewniany to niewątpliwa klasyka w aranżacji przestrzeni użytkowej. I nic w tym dziwnego - dobry stół z drewna przetrwa lata w niezmienionym stanie. Stoły drewniane w naszym sklepie występują w całej gamie odcieni i rozmiarów, od drewna akacjowego po dębowe czy orzechowe. Stoły z drewna przede wszystkim charakteryzują się stabilnością. Często zdarza się, że są też masywne. Dzięki temu niełatwo jest je przewrócić, co odgrywa ważną rolę w przypadku domu zamieszkiwanego przez dzieci. Ciepły kolor drewna nada nawet najbardziej nowoczesnemu wnętrzu przytulnego charakteru.

      Stoły ze szkła

      Niesłabnąca popularność szklanych stołów świadczy o tym, że w naszych wnętrzach ciągle poszukujemy elegancji. Stół szklany to oryginalność, która dodatkowo sprawia wrażenie lekkości. Jest to stylowy mebel, który wygląda dobrze w każdym otoczeniu.
      Pomieszczenie, w którym stół ze szkła jest elementem wyposażenia, wydaje się znacznie bardziej uporządkowane. Warto jednak mieć na uwadze, że taki stół prawdopodobnie nie będzie najlepszym wyborem do przestrzeni dzielonej z małymi dziećmi.

      Stoły z krzesłami

      A jak jest w przypadku, kiedy nasza jadalnia potrzebuje nie tylko stołu, ale i pasujących do niego krzeseł? Sklep meblowy Lectus znalazł rozwiązanie i dla tego problemu. Stół i krzesła do niego stanowią gotowy pakiet dla rodziny chcącej cieszyć się wspólnymi posiłkami bez konieczności samodzielnego kompletowania zestawu stołowego. Duży stół z krzesłami w komplecie to dobra opcja dla licznej rodziny, jednak dysponujemy także mniejszymi zestawami. 

      Zakup tak ważnego mebla, jakim jest stół do jadalni, nie jest ani trudny, ani czasochłonny. Bogactwo różnych rozwiązań wzmocnione przez odpowiednie narzędzia znacznie oszczędza czas klienta i sprawia, że nawet ten najbardziej wymagający znajdzie coś dla siebie.

      +
      ZALOGUJ
      ZALOGUJ
      lub
      ZAREJESTRUJ