Rozkładane

+

Liczba krzeseł w zestawie

  Kształt blatu

   Wielkość stołu

    Wysokość

    Od 
    do 

    Szerokość

    Od 
    do 

    Głębokość

    Od 
    do 

    Materiał blatu

     Materiał nóżek

      Materiał

       Kolekcje

        Styl

         Trendy

          Kolor

           Czas wysyłki

            Cena

            Od 
            do 
            Wyprzedaż
            W showroomie
            Wysyłka wspólna
            Sortowanie

            Filtry

             Pokazuje0zproduktów
             Pokaż więcej
             92%

             zadowolonych klientów

             (na podstawie 1538 opinii)

             Opinia może być wystawiona jedynie przez klienta, który dokonał zakupów w naszym sklepie.

             Stoły rozkładane

             Nowa wersja znanego mebla

             Żyjemy w dużych skupiskach ludzkich, w których wszyscy cierpimy na ten sam problem kurczącego się czasu.
             Obecne tempo życia wymaga od nas zaplanowania tego, na co poświęcimy swoją uwagę. I tak, o ile możemy poczytać dzieciom na dobranoc, o tyle trudniej jest cieszyć się każdym posiłkiem przy wspólnym stole. Innym problemem może być brak odpowiedniego stołu, ale na to sklep internetowy Lectus pomoże Ci znaleźć odpowiedź.

             Stół rozkładany to jeden z najbardziej tradycyjnych wyborów, który wielu z nas kojarzy się z domem dziadków. Jest to rodzinny stół do jadalni, specjalnie stworzony do cieszenia się posiłkami w gronie najbliższych. Taki stół umożliwia jednoczesne przyjęcie dużej liczby osób. To sprawia, że nie musimy już obawiać się pojawienia się niespodziewanych gości. Oni wszyscy wygodnie zmieszczą się w naszej jadalni.

             Jaki stół wybrać?

             W ofercie naszego sklepu internetowego są zarówno stoły z litego drewna, popularnej płyty MDF, jak i te fornirowane. Każdy z tych materiałów sprawia, że stół jest przede wszystkim wytrzymały i nie pochłania wilgoci. Zwyczajowo stoły z płyty MDF i fornirowane należą do lżejszych, a stoły drewniane są cięższe. Waga stołu do jadalni jest istotna z punktu widzenia tego, czy naszą przestrzeń dzielimy z dziećmi, i jak często zamierzamy zmieniać jego umiejscowienie. Równie ważnym czynnikiem jest ten, jak wiele osób ostatecznie chcemy przy stole posadzić. W grę wchodzi więc najbliższa rodzina, ale też mniej lub bardziej regularni goście. Może się więc zdarzyć, że w naszej jadalni stanie duży stół dla 10 osób. Jeśli nasze grono nie jest aż tak liczne, wybierzmy odpowiednio mniejszy mebel - stół dla 8 osób. Do wyboru są też stoły dla całkiem małych rodzin.

             Stół sercem domu

             Rozkładany stół do jadalni łączy pokolenia i przywołuje dobre wspomnienia letnich wyjazdów do domu dziadków. Jest prawdziwie wyjątkowym meblem, który spaja osoby przy nim zasiadające. Mimo swojej tradycyjnej roli, dzisiejsze stoły to nowoczesne elementy wyposażenia naszych domów i mieszkań. Sklep meblowy Lectus pomoże Ci wybrać ten jedyny, który szybko stanie się prawdziwym sercem Twojego domu i pomoże Ci znaleźć czas dla rodziny nawet podczas najbardziej zabieganego dnia.

             +
             ZALOGUJ
             ZALOGUJ
             lub
             ZAREJESTRUJ