Kwadratowe

+

Liczba krzeseł w zestawie

  Kształt blatu

   Wielkość stołu

    Wysokość

    Od 
    do 

    Szerokość

    Od 
    do 

    Głębokość

    Od 
    do 

    Materiał blatu

     Materiał nóżek

      Materiał

       Kolekcje

        Styl

         Trendy

          Kolor

           Czas wysyłki

            Cena

            Od 
            do 
            Wyprzedaż
            W showroomie
            Wysyłka wspólna
            Sortowanie

            Filtry

             Pokazuje0zproduktów
             Pokaż więcej
             93%

             zadowolonych klientów

             (na podstawie 1423 opinii)

             Stoły kwadratowe

             Wybór właściwego stołu do kuchni pozornie jest trudny i czasochłonny - jest ich tak dużo, że niełatwo zdecydować się na ten najbardziej odpowiedni. A przecież ten jedyny stół to mebel, bez którego żadna jadalnia nie ma racji bytu. Stół spaja rodzinę przy wspólnym codziennym posiłku. To wokół niego koncentruje się życie całego domu. Musimy mieć więc całkowitą pewność, że wybraliśmy wyjątkowy stół, idealnie skrojony na miarę naszych potrzeb.

             Ale w jaki sposób wybrać ten idealny stół?

             Korzystając ze specjalnie przygotowanych w tym celu narzędzi, które oddaliśmy do dyspozycji klienta. To one dopasowują naszą ofertę do wymagań i upodobań kupującego, kierując się różnymi dobieranymi przez niego kryteriami, tj. jego kształtem, wielkością, tym czy jest rozkładany, z jakiego materiału został wykonany i w jakiej stylistyce odnajdzie się najlepiej.

             Stół kwadratowy czy prostokątny?

             Tradycyjnie stoły kwadratowe - w przeciwieństwie do tych prostokątnych - nie posiadają swoich szczytów ze względu na równą długość obu swoich boków. Mimo, że stoły kwadratowe są rzadziej spotykane od tych prostokątnych, są niemniej od nich funkcjonalne. Świetnie spełniają swoje zadanie zarówno wobec mniejszych rodzin, jak i tych nieco większych. Sprawdzają się też w przypadku, kiedy lubimy podejmować gości domowym posiłkiem. Kwadratowy stół jest równie uniwersalny, co ten klasyczny. Co ważniejsze, sprawdza się nawet w małym pomieszczeniu i dobrze wygląda zarówno na środku pokoju, jak i będąc ustawionym przy ścianie.

             Duży stół do jadalni...

             Stół dla 2 osób to najmniejsza propozycja naszego sklepu. Taki stół przeznaczamy do kuchni z niedużą jadalnią czy salonu o niewielkim metrażu. W razie wizyty niezapowiedzianych gości, można dostawić do siebie dwa takie same stoły, uzyskując w ten sposób większą powierzchnię użytkową. Dzięki temu wszyscy będą czuli się komfortowo. Stół czteroosobowy to rozwiązanie pośrednie pomiędzy tym najmniejszym a największym. Jest to zarazem najliczniejsza grupa kwadratowych stołów w naszej ofercie. Na takie właśnie stoły decydują się klienci z jednym lub dwójką dzieci, gdyż zapewniają one możliwość rodzinnego spędzania czasu przy posiłku, rozmowie czy grach planszowych.

             ...a może jednak stół kwadratowy rozkładany?

             Jeśli prowadzimy otwarty dom i nieobce jest nam goszczenie przyjaciół, zdecydujmy się na stół rozkładany. Rozkładany kwadratowy stół gwarantuje nam spokój w przypadku, gdy do naszych drzwi niespodziewanie zapukają kolejni goście. Będziemy mogli posadzić ich przy naszym kwadratowym stole bez obaw o to, że nie pomieści wszystkich naszych najbliższych.

             Dzięki swojej bogatej ofercie i przydatnym narzędziom zawężania wyboru, internetowy sklep meblowy Lectus znacznie ułatwia klientowi odnalezienie tego jedynego stołu, który nada przytulności jego jadalni i stanie się prawdziwym sercem nawet najmniejszego domu.

             +
             ZALOGUJ
             ZALOGUJ
             lub
             ZAREJESTRUJ