balkon? ogród? taras?
urządzaj i oszczędzaj!
sprawdź kampanię ogrodową!

Gwarancja DOOR-TO-DOOR

Z dbałości o potrzeby Klienta i chęci świadczenia usług na najwyższym poziomie, wszystkie nasze produkty objęte są bezpłatną, luksusową gwarancją Door-To-Door.

Dwuletnia, pełna gwarancja naprawy Door-To-Door - inaczej gwarancja "od drzwi do drzwi", to rodzaj najwygodniejszej i niezwykle przyjaznej gwarancji, polegającej na całkowicie darmowej obsłudze transportu wadliwego produktu od drzwi Klienta do serwisu i z powrotem.

W praktyce oznacza to, że będąc naszym Klientem, w celu oddania produktu do naprawy nie musisz nawet wychodzić z domu! Zależy nam, aby jak najbardziej ograniczyć niedogodności związane z reklamacjami naszych produktów. Dlatego wystarczy, że wypełnisz zgłoszenie za pomocą formularza dostępnego Tutaj, w którym opiszesz problem i podasz adres na jaki mamy wysłać kuriera. Ten dostarczy brakujący element, odbierze od Ciebie wadliwy produkt lub wymieni go na całkowicie nowy. Nie musisz martwić się ani o transport, ani o koszty – za wszystko odpowiadamy my. Produkt odbierzemy z dowolnego miejsca w kraju.

Gwarancja oferowana przez tradycyjne sklepy meblowe, wymaga od Klienta dostarczenia wadliwego produktu do sklepu lub odesłania go na własny koszt do serwisu. Wyobraź sobie jak kłopotliwe i kosztowne jest reklamowanie np. Narożnika w tradycyjnym sklepie? Transport produktu wielkogabarytowego na własny koszt jest czasochłonny i bardzo drogi. Koszty transportu mogą sięgać nawet kilkuset złotych… Kupując w Lectus24.pl masz pewność, że w związku z reklamacją nie poniesiesz żadnych kosztów! Oszczędzisz również czas, ponieważ wszystkim zajmiemy się my, w trosce o Twój komfort i wygodę.

GWARANCJA NAPRAWY DOOR-TO-DOOR OZNACZA DLA CIEBIE:

szybkość

SZYBKOŚĆ

Transport odbywa się za pośrednictwem kuriera, dzięki czemu mamy pewność, że czas przesyłki będzie skrócony do minimum.

komfort

KOMFORT

Reklamujesz produkty bez wychodzenia z domu. Kurier zawozi do serwisu i przywozi z powrotem- sprawnie i wygodnie.

brak kosztów

BRAK KOSZTÓW

Nie wydasz ani złotówki zarówno za naprawę, jak i przesyłkę.