O nas:

Dla klientów:

Regulacje prawne:

Inspiracje:

Dane kontaktowe:

Dołącz do załogi Lectus i rozwijaj się razem z nami!
Praca w Lectus24.pl
Twoja kariera to nasz sukces
Każdy członek załogi Lectus, niezależnie od tego jaką pełni funkcję, przyczynia się do naszego sukcesu, nie tylko dobrze wykonując swoją pracę, ale także stawiając na swój rozwój oraz postępując zgodnie z wartościami, w które wierzymy. W ten sposób kreujemy miejsce, w którym każdy pracownik ma do spełnienia istotną rolę. Chcemy, aby praca w Lectus była czymś więcej - to początek wspólnej historii i obiecującej kariery. Zapoznaj się z naszymi działami.

Poznaj nasze działy:
Praca w Lectus24.pl

OBSŁUGA

Na naszych zadowolonych klientach skupia się cała nasza uwaga. Każdego dnia staramy się poprawić naszą znakomitą obsługę oraz polepszyć jakość zakupów w naszym sklepie. Dynamiczne tempo pracy sprawia, że każdy dzień jest inny, to tutaj dzieje się magia :)

Praca w Lectus24.pl

TECHNOLOGIA

Technologia stanowi podstawę naszych wewnętrznych procesów, dlatego można powiedzieć, że jest sercem naszych usług. Naszą misją jest stworzenie odpowiedniej technologii, która połączy nieskończone punkty interakcji między naszymi klientami oraz światem naszych znakomitych produktów.

Praca w Lectus24.pl

LOGISTYKA

Tutaj dbamy o to, aby właściwy produkt znalazł się we właściwym miejscu o właściwym czasie. Aby do tego doszło, potrzeba pracy wielu osób. W dziale logistyki dbamy o to, aby proces dostarczenia paczek przebiegał płynnie i szybko, a przepływ towarów był elastyczny i wydajny. Pracując w logistyce Lectus nie doświadczysz nudy.

Praca w Lectus24.pl

PRODUKTY

Od wizji projektanta, przez proces produkcji, do namacalnego produktu. Nad produktami Lectus czuwają osoby na różnych stanowiskach, aby każda zakupiona u nas rzecz miała znakomity dizajn, odpowiednią cenę, dobrą jakość i została dostarczona na czas, z dbałością o dobro ludzi i środowiska.

Zacznij już dziś rozwijać się razem z nami
Im bardziej się rozwijamy, tym szerzej nasze drzwi stoją otwarte dla nowych talentów. A że rozwijamy się w ekspresowym tempie, już dziś potrzebujemy ich naprawdę wiele - w całej firmie. Jest wiele sposobów, aby rozpocząć i rozwijać z nami swoją karierę. Wewnętrzny proces rekrutacyjny oraz rotacja pomiędzy poszczególnymi działami zapewniają nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego i osobistego. Dołącz do naszego ciekawego, inspirującego i dynamicznego zespołu i rozwiń skrzydła dzięki szkoleniom i opiece doświadczonych liderów. Działamy na wielu rynkach na całym świecie – przygotuj się na liczne perspektywy międzynarodowej kariery