• 279,00 zł Darmowa wysyłka w 7 dni

  Niewielkich rozmiarów, ale bardzo praktyczny stół Grand jest idealnym rozwiązaniem na balkony i tarasy. Idealnie będzie pasował również do wyposażenia ogrodu. Ten bardzo stylowy mebel wykonany został z bardzo solidnych i trwałych materiałów, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Blat jest okrągły o średnicy 80 cm.

  279,00 zł
  Darmowa wysyłka w 7 dni
 • 408,00 zł Darmowa wysyłka w 7 dni

  Master to niezwykle intrygujący i oryginalny stół, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom. Ten niebanalny mebel będzie doskonałym rozwiązaniem zarówno do stylowych i eleganckich wnętrz, jak również do bardzo nowoczesnych. Jest duży i bardzo komfortowy. Bez problemu zmieszczą się przy nim nawet większe rodzinne spotkania.

  408,00 zł
  Darmowa wysyłka w 7 dni
 • 429,00 zł Darmowa wysyłka w 7 dni

  Niewielkich rozmiarów, ale bardzo praktyczny stół Midas jest idealnym rozwiązaniem na balkony i tarasy. Idealnie będzie pasował również do wyposażenia ogrodu. Ten bardzo stylowy mebel wykonany został z bardzo solidnych i trwałych materiałów, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Blat jest okrągły o średnicy 74 cm.

  429,00 zł
  Darmowa wysyłka w 7 dni